ACIM Mucizeler Kursu (A Course İn Miracles)

ACIM Mucizeler Kursu (A Course İn Miracles)

Mucizeler Kursu (A Course İn Miracles) tüm dünyada, her dile çevrilmiş ve kullanılan bir çalışma olup, verimli bir zihin dönüşüm programıdır. Öğrenci kitabı orijinal dilinde, İngilizce olarak satılmaktadır. Ancak çalışılması için bir liderin önderliği tavsiye edilmektedir.

Kurs 1 yıllık bir ders programı olarak 365 dersten oluşacak şekilde dizayn edilmiştir. Kurs liderinin belirlediği tarihten itibaren her hafta belirlenen günde haftalık dersler okunur, analiz edilir ve ödevler tartışılır. Katılımcılar hafta boyunca dersleri uygulayarak süreci tamamlarlar.

Kursun amacı içsel huzuru kalıcı bir şekilde sağlamaktır. Bunu yaparken kendimizi manipüle ettiğiniz her noktaya temas etmeye ve çözmeye özen gösterir.

Yaşamınıza huzur, mutluluk, bolluk, sevgi, denge ve bütünlüğün gelmesine, limitli bilinç yapısından, Mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye, Mucizeleri yaşamaya ve fark etmeye, geçmişin ve geleceğin etkilerinden kurtulup AN’ı deneyimlemeye hazırsanız kurslara katılmak için bizimle iletişime geçin.

Mucizeler Kursu liderler tarafından yılda 1 kere olmak üzere kendi belirledikleri tarihlerde açılır ve sosyal medya hesabından ilan edilir. Kurs tarihlerini kaçırmamak için atölyemizin sosyal medya hesabını takip edin. 

* * *

Bu kurs sevginin anlamını öğretmeyi amaçlamaz çünkü bu, öğretilebilecek olan her şeyin ötesindedir.

Bununla birlikte kurs; Sevgi'nin sürekli var oluşunun farkına varabilmenizin önündeki engelleri kaldırır.

Sevgi farkındalığı sizin doğal mirasınızdır. Sevginin karşıtı korkudur. Fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olmaz.

Bu yüzden bu kurs şu şekilde özetlenebilir:

Gerçek olan tehdit edilemez.

Gerçek olmayan var olamaz.

Burada Tanrı'nın huzuru yatar.